Apartamento Elegante 2 Quartos
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen binnen 5 minuten wandelafstand van Acervo Ayrton Senna Tributo a um Campeão, biedt 1-slaapkamer Apartamento Elegante 2 Quartos Balneário Camboriú de nabijheid van verschillende nabijgelegen toeristische attracties. Het 68 m² grote appartement kan tot 5 huisvesten.
Dit appartement is op 2 km afstand van het Praia Central en op 2,1 km afstand van het Almirante Tamandaréplein gelegen. Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Balneário Camboriú. Apartamento Elegante 2 Quartos is op niet ver van de Balneário Shopping gelegen.
Deze 2-badkamer accommodatie biedt uitzicht op de stad en heeft een balkon en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Bij dit appartement zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
Apartamento Elegante 2 Quartos biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Deze accommodatie biedt ook kitchenette op het balkon.
- Locale bezienswaardigheiden
- Camboriu Football Stadium1,9 km
- Bus Station1,1 km
- cristo luz2,3 km
- Winkelcentrum Praia Camboriu2,3 km
- Unipraias Park2 km
- Strand Praia dos Amores2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Elegante 2 Quartos.
Gasten van Apartamento Elegante 2 Quartos kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Molhe - Barra Sul, op 4 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia Central (2 km) en de Igreja de Santa Inês (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Elegante 2 Quartos in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apartamento Elegante 2 Quartos naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Elegante 2 Quartos te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Elegante 2 Quartos is $81. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento Elegante 2 Quartos?
Apartamento Elegante 2 Quartos heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 68 vierkante meter.